Niedziela 17 grudnia 2017

Obolon Aksamitne

Obolon Aksamitne

Po zachwycie nad Obolonem Białym przyszło duże rozczarowanie nad Obolonem Aksamitnym. Spodziewałam się mocnego smaku ciemnego piwa, a tu zonk! Obolon Aksamitne to piwo ciemne-czerwone w smaku zdecydowanie bardziej przypominające piwo czerwone. Skład piwa to słód jasny i karmelowy jęczmienny oraz chmiel i woda. Piana jest ładna, gęsta, ale szybko się redukuje. W smaku przeważa wrażenie nadmiernej słodkości karmelu oraz

Komentarzy:(0) ocena:0.83 eks.:14% alk.:5%
Tarninowe Pole (Тернове Поле)

Tarninowe Pole (Тернове Поле)

To mocne, słodowe piwo niepasteryzowane o wyrazistym winnym smaku. Jest to znakomite piwo deserowe. Specjalnie dobrany gatunek słodu nadaje piwu bogaty smak. Dla tej marki piwa charakterystyczny jest miękki smak słodowy, wzbogacany umiarkowaną chmielową goryczką z posmakiem białego wina musującego.

Komentarzy:(0) ocena:1.67 eks.:18% alk.:7,1%
Trojan

Trojan

To jasne lekkie niepasteryzowane piwo wysokiej jakości, warzone na bazie czystej wody źródlanej z wyselekcjonowanego słodu, najlepszych gatunków browarnego jęczmienia i aromatycznego chmielu szyszkowego.

Komentarzy:(0) ocena:# eks.:11,5% alk.:4,5%
Radler Lemon

Radler Lemon

To lekkie, niepasteryzowane piwo smakowe, wytwarzane na bazie naturalnej wody źródlanej z jęczmienia, aromatycznego chmielu, ryżu oraz napoju cytrynowego wyprodukowanego na bazie naturalnego soku z cytryny.

Komentarzy:(0) ocena:2.5 eks.:11% alk.:2,6%
Mikulin (Микулин)

Mikulin (Микулин)

To jasne, lekkie, niepasteryzowane piwo, które jest jednym z najchętniej kupowanych piw wśród smakoszy naszych produktów. Piwo to jest warzone z jasnego słodu browarnego z dodatkiem browarnego jęczmienia. Charakteryzuje się czystym smakiem słodowego, przefermentowanego napoju z posmakiem przyjemnej chmielowej goryczki.

Komentarzy:(0) ocena:2.67 eks.:11% alk.:4,2%
Mikulin Lager (Микулин Лагер)

Mikulin Lager (Микулин Лагер)

To jasne, lekkie, niepasteryzowane piwo, które jest najbardziej powszechne wśród fanów naszych produktów. Wytwarzane jest na bazie czystej wody źródlanej, z jasnego słodu browarnego z dodatkiem browarnego jęczmienia. Ma czysty smak przefermentowanego napoju słodowego z nutą przyjemnej chmielowej goryczki.

Komentarzy:(0) ocena:2.83 eks.:11% alk.:4,2%
MIKULIN 900 (Микулин 900)

MIKULIN 900 (Микулин 900)

To jasne, pełne, niepasteryzowane piwo, o przyjemnej chmielowej goryczce i szczególnym aromacie. Wyprodukowane na bazie czystej wody źródlanej, ze słodu browarnego, jęczmienia, ryżu i chmielu. Wchodzący w skład receptury tego piwa ryż nadaje mu szczególną lekkość oraz przyjemny smak. Piwo to wyróżnia się spośród innych gatunków większą zawartością chmielu, który podnosi aktywność organizmu i poprawia humor. Swoim smakiem gatunek ten przypomina piwo pilzneńskie, a chmielowa goryczka jest lekka i

Komentarzy:(0) ocena:2.67 eks.:12% alk.:4,5%
Pszeniczne Białe (Микулин Лагер)

Pszeniczne Białe (Микулин Лагер)

To jasne, lekkie, niepasteryzowane piwo, które wyróżnia się zarówno smakiem jak i aromatem na tle tradycyjnych piw jęczmiennych. Charakterystyczny dla tego gatunku piwa jest lekki kwaskowaty posmak. Piwo \"Pszeniczne-Białe\" produkowane jest na bazie czystej wody źródlanej, z jasnego słodu jęczmiennego, jęczmienia browarnego, aromatycznego chmielu oraz wyselekcjonowanych gatunków pszenicy. Zawartość żywych komórek drożdży sprawia, że piwo to jest kopalnią witamin i posiada korzystne właściwości. 1 litr tego piwa zawiera dawkę

Komentarzy:(0) ocena:0.83 eks.:11% alk.:4%