Ostatnie wiadomości

Strony 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10
51
Piwo / Odp: Piwa bezalkoholowe
Ostatnia wiadomość przez RADEK_1985 - Kwiecień 24, 2013, 01:05:53 pm
Karmi kilka razy piłem. Niedobre jest, brakuje mu dużo rzeczy, cech co prawdziwemu piwu. I jak napisałeś- ja raczej piwa bezalkoholowego piwem nazwać nie mogę bo to jest po prostu jak soczek - nic nie warte :) mnie przynajmniej nie smakuje takie coś.
52
Piwo / Piwa bezalkoholowe
Ostatnia wiadomość przez Geribel - Kwiecień 24, 2013, 12:52:59 am
Jakie znacie dobre w smaku piwa ale bezalkoholowe? Mowa o czymś lepszym niż np. Karmi hehe ;) pijecie czasami takie piwo czy raczej go unikacie? I czy zasługuje ono na miano piwa?
53
Birofilistyka / Podstawki pod piwo
Ostatnia wiadomość przez nasty - Kwiecień 24, 2013, 12:48:52 am
Zbieracie podstawki pod piwa? Ile już ich macie? Pochwalcie się swoimi kolekcjami :)
Ja obecnie mam te najbardziej popularne w Polsce czyli Warka, Tyskie itp. Mam też kilka z Holandii i ze Słowacji bo tam często jeżdżę. Planowałem powiększać swoją kolekcję ale po prostu z biegiem lat nudzi mi się to :/ myślałem nad zbieraniem kapsli, kilka lat temu je gromadziłem ;]
54
Birofilistyka / Odp: Birofilistyka
Ostatnia wiadomość przez nasty - Kwiecień 24, 2013, 12:46:43 am
Ja kiedyś chciałem zbierać etykietki ale nie dało rady :P rozrywały mi się przy ściąganiu, próbowałem też z wodą ale wtedy kolor się zmywał i nic z tego nie wychodziło.
55
O wszystkim i o niczym / Odp: Własny chleb.
Ostatnia wiadomość przez nasty - Kwiecień 24, 2013, 12:42:37 am
Chlebek super : ) moja babcia piecze podobne, smak jest niesamowity, różnica między takim chlebem a ze sklepu jest ogromna :)
56
Piwo / Piwo w "świat wg. Kiepskich"
Ostatnia wiadomość przez nasty - Kwiecień 24, 2013, 12:40:01 am
Mam takie pytanko - jak nazywa się browarek w serialu świat wg. Kiepskich ?? Czy ktoś wie ??
Jak wiadomo jest obklejone etykietką mocny full czy coś takiego. Ja podejrzewam, że jest to opakowanie Tatry albo i nie. Jakieś pomysły ? Potrzebuję tej informacji bo organizuje konkurs :/ a jakoś nie mogę znaleźć tego w sieci :/
57
Piwo / Piwo które warto spróbować
Ostatnia wiadomość przez Geribel - Kwiecień 24, 2013, 12:35:46 am
Jeżeli miałbyś wybrać piwo, którego mógłbyś się napić ostatni raz - jakie by to było? Jakie piwo zasługuje na szczególne uznanie wśród browarów? I dlaczego akurat takie wybrałeś a nie inne? Przedstaw numer jeden wśród piw ;)
58
Piwo / Piwo bez gazu
Ostatnia wiadomość przez Geribel - Kwiecień 24, 2013, 12:32:38 am
Tak z ciekawości pytam - czy trafiło Wam się kiedyś piwo bez gazu? Jeśli tak to jaka była Wasza reakcja? Mi osobiście coś takiego się nie trafiło, jedyna wpadka to z jakimś piwem słowackim w którym to pływał jakiś syfek. A tak to zawsze trafiam na dobrą partię.
59
Piwo / Odp: Najlepsze piwo na świecie...
Ostatnia wiadomość przez Geribel - Kwiecień 24, 2013, 12:31:08 am
Z ankiety nic nie wybiorę bo tych piw jeszcze nie piłem. Ale co do samego tematu - moim zdaniem nie istnieje najlepsze piwo na świecie, które jest idealnie dobrane i wyważone. Tutaj oczywiście wszystko zależy od gustu jakby na to nie patrzeć. Ale każde piwo ma swoje plusy i minusy. Jednemu chociażby etykieta może przeszkadzać i po dobrej ocenie ;)
60
Piwo / Jakie piwa pijecie najczęściej...
Ostatnia wiadomość przez Geribel - Kwiecień 24, 2013, 12:29:34 am
Jak sama nazwa tematu wskazuje - jakie piwa pijecie najczęściej? Na co zwracacie uwagę podczas kupowania piwa? Czy to jest cena? A może marka? Smak? Ilość alkoholu? Zapraszam do dyskusji.
Strony 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10