17 październik 2015

Smaki i kolory sezonu w nowej reklamie Książęcego

Z nadejściem jesieni kolekcja Książęcego powiększa się o Książęce Burgundowe Trzy Słody. To kolejna piwna kompozycja „do odkrycia”, która pozytywnie zaskoczy piwoszy i rozbudzi ich wyobraźnię. O tym, jak smakuje sezonowy wariant dowiemy się z nowej reklamy telewizyjnej, której premiera już w poniedziałek, 19 października.

Spot, który będzie można oglądać w telewizji i na kanałach VOD już od poniedziałku, spójnie nawiązuje do poprzednich reklam Książęcego. Marka po raz kolejny zaprasza miłośników piwa do swojego świata, w którym każdy ma „nie jedno do odkrycia”. Tym razem odkrywany jest wariant sezonowy – uwarzony z trzech słodów: jasnego, karmelowego aromatycznego 
i karmelowego ciemnego z dodatkiem owoców dzikiej róży.

Za przygotowanie reklamy odpowiada Agencja Nairobia i dom produkcyjny OTO Film, na czele z duetem reżyserskim – Katarzyną Kijek i Przemysławem Adamskim. Do zaprezentowania tej wyjątkowej, piwnej kompozycji, wykorzystali oni technikę poklatkową. W spocie widzimy nie tylko składniki, z których uwarzono trunek, ale i poznajemy wyczuwalne w nim aromaty i składniki, z którymi Książęce Burgundowe Trzy Słody najlepiej się komponują.

Limitowane Książęce Burgundowe Trzy Słody otrzyma wsparcie zarówno w telewizji, jak i Internecie.  Za działania BTL odpowiada agencja Nairobia, która wraz z OTO Film przygotowała spot reklamowy.  Akcje w digitalu prowadzi Lubię To.  Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MEC. Strategię PR realizuje Q&A Communications.