11 marzec 2016

Lech Ice Mojito orzeźwienie w kubańskim stylu

Lech Ice Mojito to najbardziej wyczekiwana nowość tego sezonu! Rześkie, orzeźwiające i kojarzące się z kubańskim klimatem piwo, będzie doskonałym uzupełnieniem znanego i lubianego Lecha Ice Shandy. Oba smaki będą tworzyć najbardziej orzeźwiający duet w segmencie radlerów w Polsce.

Mojito to jeden z najbardziej znanych i lubianych smaków na świecie. Sięgają po niego równie chętnie kobiety i mężczyźni – jest dla nich symbolem egzotyki, słońca, plaży i gorącego lata. Dlatego właśnie w tym sezonie do mroźnego Lecha Premium dodaliśmy rześką w smaku lemoniadę o smaku mojito, co tworzy wyjątkowo orzeźwiające połączenie – mówi Mateusz Banach z Kompanii Piwowarskiej.

Do jego zakupu zachęcają apetyczne opakowania: butelki i puszki 500 ml (puszki dostępne również w 4-pakach). Najważniejszym elementem opakowań są oczywiście limonki i mięta – podstawowe składniki mojito. Na etapie wprowadzenia, na rynku dostępna będzie również limitowana puszka 330 ml. Małe i wygodne opakowanie ma ułatwić wypróbowanie nowego smaku. W ilościowych testach konsumenckich aż 79% badanych zadeklarowało chęć zakupu Lecha Ice Mojito, a 87% z nich uznało, że dobrze orzeźwia. Piwo zawiera 2% alkoholu.

Lech Ice Mojito i Lech Ice Shandy zyskają szerokie wsparcie w TV, internecie i w sklepach w całej Polsce. Produkt trafił do sprzedaży 7 marca br.