Fraserburgh Szkocja

Tactical nuclear penguin

Taktyczny Nuklearny Pingwin raczej eksperymentalne piwko stworzone przez szkocki browar BrewDog, Dwóch genialnych facetów prześciguje  sie pomysłami z niemieckimi browarami bombardując ich coraz to mocniejszym złocistym napojem. Atomówka ze Szkocji przebiła Amsterdamski Bulldog ( 25%) oraz niemiecki Schorschbrau (31%). Problem stanowi cena zaporowa, jedna butelka kosztuje aż 30 funtów, bo wyprodukowano ich tylko 500 sztuk.

Na butelce widnieje taki o to napis:

“To jest ekstremalnie mocne piwo, które powinno być spożywane w niewielkich ilościach z nutką arystokratycznej nonszalancji. Należy się nim cieszyć w takim sam sposób jak dobrą whisky, płytą Franka Zappy czy wizytą przyjaznego ale równocześnie niepokojącego ducha.”

 

Załoga "piweczka" próbuje się skontaktować z browarem szkockim w celu zakosztowania tego zacnego trunku. Wszak, na rzetelną recenzję musi składać się długa i upojna degustacja :D

32%

Alkohol

Brak danych

Ekstrakt

Wielka Brytania

Kraj

6/10

Śr. Ocena

Smak

Zapach

Kolor

Generator_sigmy 14 grudzień 2023

Kocham piwo nigdy nie widzialem i nie czulem wiekszej przyjemnosci seks z zona przy tym to nic

Gość 27 marzec 2011

Jestem ciężko zawiedziony większością piw z BrewDog. Miało być ciekawie i alternatywnie, a wyszło nawet nie poprawnie. Piwa niczym ciekawym się nie charakteryzują, a cena odrzuca. W skrócie: piwo dla alternatywnych jełopów, którzy zapłacą każdą cenę za bycie "alternative".

...