Łomża

Łomża: Niepasteryzowane

Łomża

Nie jestem jakimś specjalnym fanem piwa z Łomży jednak Łomża: Niepasteryzowane mile mnie zaskoczyła. Kolor jasny słomkowy, oddający charakter piwa. Zapach niezbyt mocny lekko chmielowy. Piana malutka szybko zanika. W smaku chemilowa goryczka, posmak chlebowy i coś jakby miód ;) Bąbelków jest troche za dużo, łagodniejsze wysycenie bardziej pasowałoby do tego piwa.

Piwo testowano było w butelece 0,5l ,podobno bączki 0,33l różnią się znacznie smakiem. Postaram się to sprawdzić przy najbliższej okazji.

6%

Alkohol

Brak danych

Ekstrakt

Polska

Kraj

1,33/10

Ocena

Smak

Zapach

Kolor

Gość 22 październik 2011

Rewela choć w małych butelkach lepsza...po wielu testach stwierdzam, że w dużych jest chyba jednak inne piwo...lub inna rozlewnia...

Gość 10 wrzesień 2011

Łomża to obecnie najlepsze megabrowarowe piwo, ale jakość systematycznie spada, więc ten komentarz może być po pewnym czasie nieaktualny. Nie wiem dlaczego, ale wolę Łomżę Niepasteryzowaną w bączkach.

Gość 1 czerwiec 2011

Piwko rewelacyjne, i cena za 0.5 w pewnym osiedlowym sklepiku nie przekracza 2.90.Polecam

Gość 16 maj 2011

Jest równie dobre jak z browaru olsztyńskiego (świeże)4 z 5

Gość 27 kwiecień 2011

no niepatsreyzowane nic nowego nie wnosi tak naprawde, dobre jest natomiast miodowe :D tylko 3,6

Gość 24 kwiecień 2011

Jedyne piwo któremu mogę zawdzięczać "rozkosz" smaku. Wyborne!

Gość 4 luty 2011

Właśnie u mnie dostępne są tylko te bączki 0,33 i jestem troche rozczarowany smakiem, a cena (niekiedy nawet 3 zl)to juz gruba przesada...aczkolwiek nie jezst zle to piwko, choc spodziewalem sie czegos duzo lepszego po Łomży

...