Lublin

Trybunalskie Miodowe

Perła – Browary Lubelskie

Piwo podwójnie lubelskie. Raz że robi je lubelska Perła, a dwa że z miodem z lubelskiego APIS-u. Już sam ten fakt dobrze wróży. Kolor piwa lekko bursztynowy, troszke mętny. W zapachu można by się spodziewać miodu ale jest ledwo wyczuwalny podobnie jak zapach chmielu może to i dobrze że nie jest zbyt nachalny. Piana obfita, zostawia ładne ślady na szklance. Pod względem smaku powinno podejść pod gusta wielu kobiet. Na początku pije się przyjemnie ale pod koniec bylo już dla mnie zbyt słodkie. Wyczuwalny smak miodu z przeplatającym się chmielem. Wysycenie dla mnie idealne miło mizia :P gardło. Opakowanie jak na nowy produkt to nic specjalnego pasuje to reszty floty perły ale szału nie ma :)

6%

Alkohol

Brak danych

Ekstrakt

Polska

Kraj

7,77/10

Śr. Ocena

Smak

Zapach

Kolor

Tomek 30 czerwiec 2023

Nic innego nie pije polecam

Gość 13 maj 2023

Dla mnie pyszne

murzyn 19 grudzień 2022

przeciez u mnie w afryce nic innego nie pije

Gość 5 listopad 2021

Dla mnie to najlepsze piwo, moje ulubione :-)

Gość 27 październik 2012

Znakomite polecam

Gość 21 sierpień 2012

Browar pierwsza klasa. Tak na marginesie to nie wyczuwam różnicy pomiędzy tym piwem a Perłą miodową. Składy też mają te same.

Gość 27 kwiecień 2012

Żłopię je codziennie do podusi:-) smakowe - polecam

Gość 2 kwiecień 2012

Świetne piwko, POLECAM

Gość 8 luty 2012

Jestem zachwycony i gorąco polecam!

Gość 21 styczeń 2012

pyszne naprawde polecam.

Gość 11 styczeń 2012

Dobre tak jak Łomża miodowa. Obu często brakuje w sklepach.

Gość 9 lipiec 2011

własciwie to byłem strasznym fanem tego piwa jako miodowego. wchodzi przednio. ale niedawno nie mogłem go dostac i kupiłem Lwówek książęcy i słoiczek miodu gryczanego. W proporcjach: 1 bronek i łyżeczka miodu (płynnego), dobrze rozmieszac. to jest dopiero piana, smak i aromat!

Gość 3 lipiec 2011

Dla mnie najlepsze miodowe- nie nachalny posmak miodu przyjemny smak (szczególnie na zimno!!) Trzeba przyznać e wyszło! Oby tylko nie spartolili jak Perły chmielowej!

Gość 22 czerwiec 2011

Dla mnie miernikiem piwa nie jest ilosc mozliwego spozycia. Fakt, 2 wystarcza, pozniej za slodko, ale i tak bardzo je cenie. Pijac piwo lubie probowac roznych, zamiast przyczepic sie do jednego.

Gość 8 czerwiec 2011

Tester, jestes pewnie płcią piekną skoro potrafisz wypić 3 trybunalskie. Piłem ostatnio i pod koniec wolałem wypić zwykłego komrechowego pilsa.

Gość 8 czerwiec 2011

Kogo obchodzi opakowanie? Liczy sie smak, a to piwo jest ZAJEBI*TE ! Moze nie jest to piwo do picia w wiekszych ilosciach na raz. Ale do 2 - 3 jest zajebiste. Potem moze byc za slodkie, ale w koncu jest miodowe. Smakuje dobrze zarowno schlodzone jak i cieple (przy cieplym o wiele bardziej jest wyczuwalny smak miodu i ten boski zapach pszczelego wos

...