Doppelbock

Perła Doppelbock

Perła – Browary Lubelskie


Doppelbock, znany również jako koźlak dubeltowy, stanowi inauguracyjny produkt w ramach Sezonowych Specjalności Perły – kolekcji limitowanych piw z naszego browaru, stworzonych z myślą o różnych porach roku.

Jego niepowtarzalność wynika z kilku istotnych elementów.

Przede wszystkim, jest to seria limitowana, co oznacza, że dostępność tego piwa jest czasowo ograniczona, co dodaje mu wyjątkowego charakteru i ekskluzywności. Smak Doppelbocka jest jednocześnie sycący i intensywny, z delikatną nutą goryczki chmielu Lubelskiego oraz Taurus. Wyczuwalny jest również wyraźny posmak alkoholu, co nadaje piwu dodatkowej głębi.

Jeśli chodzi o wygląd, piwo prezentuje się w miedzianej barwie, uzupełnionej przez obfitą i gęstą pianę, co nadaje mu estetyczny i apetyczny wygląd. Jednak to nie wszystko – Doppelbock wyróżnia się również złożonym, słodowym aromatem, w którym można wyczuć nuty skórki chleba i suszonych owoców. Ten bogaty bukiet smakowy zawdzięcza swoją kompozycję różnym rodzajom słodów, takim jak pilzneński, monachijski, karmelowy klon czy czekoladowy.

Podsumowując, Doppelbock to nie tylko piwo – to prawdziwa uczta dla zmysłów, stworzona z myślą o miłośnikach piw o wyjątkowym charakterze i unikalnym doświadczeniu degustacyjnym.


7,6%

Alkohol

18%

Ekstrakt

Polska

Kraj

8,05/10

Śr. Ocena

Smak

Zapach

Kolor

Kasia 11 kwiecień 2024

Bardzo dobra, ale lepsza była mocna 7,6. Po zmianie na 7.1 straciła swój niepowtarzalny smak

...