Pilzner

Amsterdam Maximator

Grolsch

To chyba jedno z najmocniejszych piw. o mocy 11,6% i to nie jest zawartość ekstraktu ;) Ogólnie piwo smaczne o lekkim posmaku vodki i jakby hmmm.. kawy? Humor po wypiciu jednego 10/10. Piwo dość drogie jak na polskie standardy około 7zł z tym że trzeba brać po uwage że w mocy to jak dwa mocne piwa :P Pije się dość przyjemnie a że to piwo zastepuje dwa inne to fanów sponiewierania napewno przekona fakt że chodzi się rzadziej do WC :P

11,6%

Alkohol

Brak danych

Ekstrakt

Holandia

Kraj

6,67/10

Ocena

Smak

Zapach

Kolor

Gość 30 lipiec 2013

Przez to piwo pobilem ukraińca w Paryżu 3 piwa i film sie urywa

Gość 13 lipiec 2011

W smaku okrutne. Piwem to to może było przed dolaniem spirytusu... Ale fakt - wystarczy jedno i już jest dobra zabawa :D

Gość 20 czerwiec 2011

suuuuuuuuuuuper piwo

Gość 14 kwiecień 2011

Wlasnie wrocilismy Paryza, w sklepie Monoprix kosztowalo EUR 1,53. Na ulicy widzielismy z tym piwem glownie bezdomnych :) ale w porownaniu do cen w restauracjach, idealna cena do jakosci.

Gość 17 marzec 2011

Witam, takze 1st raz skosztowalem we Francji ..kosztowalo 2euro..do 3ciego pamiętałem...pozniej chyba zerwał mi się film :D maxymalny rozkurwiator, nie pachnie żadną tam kawą...czuć od niego lekkim spirolem a ~24owy ekstrakt i ten lekko słodki posmak..neutralizuje ten spirol prawie do zera :) osobiście polecam jeżeli ktos lubi szybką miazge..yo

Gość 5 marzec 2011

Smakosz: Nie, piwo nie musi być banderolowane bez względu na zawartość alkoholu. Maximatora mozna czasmi spotkać jeszcze w Lublinie.

Gość 4 marzec 2011

No właśnie - jak wspomniał "Maximator" tego piwa już nie można w PL nigdzie kupic! :( Przy czym ja wiąże jego zniknięcie nie tyle z kryzysem gospodarczym, co z tym że to piwo ma ponad 10% alko (11,6 jak wiemy) a chyba alkohole powyżej 10% muszą być w polsce banderolowane (obrót kontrolowany)??? Czy ktoś coś wie na ten temat?

Gość 23 grudzień 2010

W celu szybkiego doprowadzenia sie do stanu upojenia jest idealne...ale tylko do tego:)

Gość 18 listopad 2010

Po krachu i kryzysie w Europie zauważyłem że to za.je.bis.te piwo przestało być chyba importowane. Kupowałem je przeważnie w Carrefour i lokalnym nocnym:) sklepie. Teraz nie widzę go wcale. Może ktoś wie coś na ten temat.

Gość 17 październik 2010

tzw Mózgotrzep ekstemalny!!!

Gość 9 wrzesień 2010

Witam, ja pierwszy raz skosztowałem go we Francji. Kosztowało 2 euro, ale uważam że jest warte swojej ceny!

Gość 3 lipiec 2010

posmak kawy??? chyba spirytusu... do kupienia w piotrze i pawle, poniewiera niesamowicie szybko i mocno...

Gość 28 listopad 2009

Piwo bardzo smaczne, posmak kawy w niczym nie przeszkadza. Za to kofeina sprawia, że wchłania się bardzo szybko. Jak dla mnie trochę za szybko.

...