Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - lechu-kielce

1
Birofilistyka / Odp: Birofilistyka
Maj 12, 2013, 01:01:16 pm
Jak zacząłem zbierać etykiety to też odklejałem je z butelek w ciepłej wodzie ale dawno z tym skończyłem.Etykiety najlepiej zdobywa się poprzez giełdy kolekcjonerskie,korespondowanie z innymi kolekcjoner(k)ami oraz wysyłanie listów (nie maili) do browarów(niektóre odpisują).To samo tyczy się kolekcjonerów kapsli,butelek,wafli i innych gadżetów piwnych.Pozdrawiam.
2
To piwo / Odp: regionalne
Kwiecień 28, 2013, 02:00:53 pm
Witajcie,trochę mnie tu nie było ale nadrobię.W międzyczasie wypiłem trochę piw a godne wspomnienia to:Przaśne i Rześkie z Kormorana,Pierwsza pomoc,Ale szycha i Bursztynowe z Zawiercia,Grybów premium,Noteckie jasne,Lubuskie jasne no i Zdrój Świętokrzyski który przypomniał jak smakowało piwo w Kielcach w latach 70-i 80-tych.Nie polecam natomiast piw z Br.Południe-Kresowe pełne i mocne.Co do etykiet to już od wielu lat nie bawię się w zdejmowanie z butelek a zdobywam je poprzez giełdy,odwiedzanie browarów i korespondencja listowna z kolekcjonerami.Można też napisać listy do browarów(nie maile) co niektóre przysyłają etykiety.
3
To piwo / Odp: regionalne
Listopad 16, 2012, 10:14:29 am
Witam piwoszy,Aroo to piwo jagodowe odpuściłem natomiast spróbowałem piweczek których jeszcze nie piłem-Bursztynowe z Pivovarii i Srebrny Smok z Fortuny.Oba piweczka polecam i  jak ktoś je skosztuje to niech sam oceni.Pozdrawiam Cię Aroo i innych piwoszy.
4
To piwo / regionalne
Październik 26, 2012, 08:45:27 am
Piłem ostatnio Złoty Orzeł z br.Imielin-niestety jestem zawiedziony i to bardzo,po nalaniu do szklanki piana zniknęła szybko a smak...W niedalekiej przyszłości planuję spożyć Jagodowe z Witnicy.