Carlsberg

Zaczęty przez jacek, Sierpień 19, 2012, 08:44:03 am

« poprzedni - następny »

jacek

To dopiero mistrzostwo świata w oszukiwaniu ludzi.Piękna butelka,reklama zachęcająca a w środku coś co tylko przypomina piwo.Weż litr wody gazowanej,zmieszaj ze szklanką obojętnie jakiego piwa a wyjdzie coś co w butelce o nazwie Carlsbeg się znajduje.Zupełne zero.Nagazowany płyn,bez zapachu,bez smaku,bez koloru piwa ! 

Calavagio


Aroo

Chyba takie zamierzenie było Carlsberg'a.., być bez wyraźnego smaku, o średniej mocy - piwo najbardziej komercyjne...  Zlikwidowano wszystko co może przeszkadzać degustującemu  - podkreślona goryczka, wyrazisty smak. .. wszystko jest obojętne, bezpłciowe. Co ciekawe za każdym razem jak otwieram butelkę Carlsberga uderza mnie ten przyjemny aromat chmielu, ale jak się przeleje do kufla aromat znika, tak samo jak się to piwo pije to nie wyczuwa się już tego świeżego smaku... czyżby aromat? ;)

jacek

A czemu nie ? W Pollenie w Warszawie na własne oczy widziałem aromaty śledzi w śmietanie np.  :o nie wątpię ,że i zapach chmielu kupić można  :(

Aroo

Aromat śledzi w śmietanie? ;D Kurde, na co komu aromat śledzi w śmietanie??? :P

Geribel

No a ja się nie zgadzam z negatywnymi opiniami. Piwo to jest w mojej czołówce czyli Lech, Carlsberg i Heineken. Na początku dziwnie smakowało to piwo, potem nie miało to znaczenia. Lekko czuć aromat, piwo jest łagodne, czuć smak, zapach. Jedynie cena troszkę straszy.